شرایط و قوانین خرید از وبسایت موزاییک ایران:

با تشکر از انتخاب محصولات صنایع فوم موزاییک ایران، موارد زیر برای آگاهی از شرایط و موارد مهم و همچنین قوانین و مقررات در روال سفارش گیری، تسویه مالی، تولید، حمل و نکاتی در فرش سیمان تایل‌ها به حضورتان اعلام می‌گردد.

– دریافت آدرس ایمیل و یا شماره تلفن همراه صرفا به منظور ایجاد حساب کاربری و کلمه عبور اولیه می‌باشد که پس از اولین ورود قادر به تغییر کلمه عبور به رمز دلخواه خواهید بود و در شرایط عادی؛ موزاییک ایران خود را موظف به حفظ حریم کاربری و عدم در اختیار غیر قرار دادن آن می‌داند.
– پس از اقدام به پرداخت محصولات مورد نظر در سبد خرید و تکمیل فرم آدرس حمل و اطلاعات تماس، موزاییک ایران در طول حداکثر یک روز کاری پس از ثبت سفارش با شماره تماس ثبت شده مشتری در فرم ثبت سفارش تماس خواهد گرفت تا جزییاتی که در پی خواهند آمد را، به توافق ایشان برساند؛ لذا مشتری در تکمیل فرم ثبت سفارش دقت لازم برای وارد کردن شماره تماس به‌ صورت صحیح را داشته باشد. بدیهی است که در صورت تعجیل مشتری یا عدم دریافت تماس از موزاییک ایران طی مدت اعلام شده ایشان محق به برقراری تماس با آدرس و یا تلفن‌های موزاییک ایران خواهند بود.
– از آنجایی که تمام تولیدات موزاییک ایران بر اساس سفارش انجام می‌گیرند، در طی تماسی که از واحد خط تولید موزاییک ایران با مشتری برقرار خواهد شد؛ مدت زمان مورد نیاز برای تولید و کیورینگ بتن با ایشان به بحث گذاشته خواهد شد.
– همچنین از آنجایی که هزینه‌های بارگیری، کرایه حمل و تخلیه محصولات موزاییک ایران که به صورت فله بارگیری می‌شوند بر عهده مشتری خواهد بود و در صورتی که مشتری دارای وسیله نقلیه حمل بار نباشد و یا خود مایل به هماهنگی با باربری ها نباشد، جزییات و هماهنگی‌های لازم با باربری‌ها از جانب موزاییک ایران صورت خواهد گرفت و نتایج آن طی تماس تلفنی به اطلاع مشتری خواهد رسید.

نکاتی در فروش سیمان تایل‌ها:

– جهت جلوگیری از ترک و شکستگی حاصل از انقباض و انبساط در فرش سیمان تایل‌ها، در عرض حداقل پنج میلی متری در نظر گرفته شود.
– این مهم است که دو قاب روی سطح سیمان تایل‌ها را فرا نگیرد.
– حتی الامکان در زیر سیمان تایل‌ها از ملات پر سیمان و با روانی متوسط(اسلامپ متوسط) استفاده گردد.
– جهت چسبندگی بهتر سیمان تایل‌ها و ملات زیرین، بصورت شیره چسبان فرش گردند.
– به دلیل معدنی بودن تمام مصالح اولیه مورد استفاده در کارخانه موزاییک ایران از جمله پودر رنگ؛ تفاوت در طیف رنگ‌های نمونه‌های موجود در وبسایت، کاتالوگ‌ها و یا دفاتر فروش و نمایندگی‌ها با تولیدات سفارشی هر مشتری اجتناب ناپذیر بوده.
– در هنگام و حداقل تا چهل و هشت ساعت پس از فرش سیمان تایل‌ها، از تردد احتمالی جلوگیری شود.
– طبق آیین نامه بتن ایران( آبا ) مرطوب نگه داشتن تا سه روز پس از اجرا الزامی است.
– طبق نشریه ٧۵۵ استاندارد موزاییک ویبره‌ای ایران: بدلیل لاستیکی بودن قالب‌ها “تلرانس ٢/۵ میلی متری در ابعاد موزاییک‌ها مجاز می‌باشد”. بنابراین در هنگام فرش سیمان تایل‌ها حداقل درز پنج میلی متری در نظر گرفته شود.

توجه به نکات فوق در هنگام خرید محصول مورد نظر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و همچنین می‌تواند سهولت در خرید محصول را برای شما عزیزان به ارمغان آورد.

با احترام و تشکر مجدد برای انتخاب محصولات صنایع فوم موزاییک ایران