دلایل برتری موزاییک ایران

ما گام ها را چیره دستانه بر می داریم

شرکت موزاییک ایران این افتخار را دارد که در چهل و دومین سال فعالیت خود توانسته با تولید موزاییک های بتنی ویبره ای با کیفیت، رضایت هم وطنان عزیز را در گوشه کنار ایران جلب کند.

آوازه کیفیت این تولیدات موزاییک هم در بتن استفاده شده وهم در رنگ دلیل از فهم بالای مردمان در انتخاب کالای بهتر است.

بتن موزاییک ایران

  ما در تولیداتمان از بتنی با عیار سیمان بالای ۵۰۰ کیلوگرم در هر مترمکعب استفاده میکنیم، دلیل آن هم استفاده از مصالح ریزدانه که برای پوشش دانه ها سیمان بیشتری نیاز دارند و نتیجه آن ۷۰٪ مقاومت خمشی بالاتر از استاندارد توصیه شده در نشریه موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران میباشد. در این نشریه مقاومت خمشی ۴۵ کیلوگرم بر سانتی متر مربع مورد تایید میباشد، که ما توانسته ایم با تجربیات به دست آمده آنرا به حداقل ۷۵ کیلوگرم بر سانتی متر مربع برسانیم.

کیفیت موزاییک ایران

این شرکت با استفاده از کادر مجرب شامل کارگران تولید با تجربه و مهندسین معماری و عمران با تحصیلات و تجربه بالا در زمینه بتن، طراحی خشت های محصولات موزاییک جدید و تولید قالب های لاستیکی آن، افتخار دارد با تولید محصولاتی با کیفیت، که در مناطق گرمسیر، خشک و مرطوب جنوب کشور و همچنین سرد سیری و برفگیر استانهای شمالی مورد استفاده قرار گرفته آزمون خود را به خوبی پشت سر بگذارد.

جهت خرید می توانید از فروشگاه آنلاین محصولات خود را انتخاب و سفارش دهید.

رنگ موزاییک

رنگ استفاده شده در این موزاییک ها با وجود هزینه بالا همگی از معروفترین کمپانی رنگ جهان(بایر آلمان) تهیه می گردند که دوام بسیار بالایی داشته و طی گذشت سالیان رنگ پریدگی نداشته که نشان از مقاومت بالا در برابر تابش اشعه UV و قابل استفاده در سرتاسر شمال و جنوب کشور میباشند و رضایت شما دوستان عزیز را در پی خواهند داشت.

سیمان و مصالح سنگی

سیمان و مصالح سنگی از کارخانه سیمان فارس و معادن سرشناس که دارای نشان استاندارد ملی هستند تهیه میگردند.

باقی آیتم ها از قبیل جذب آب، میزان ساییدگی، گونیا بودن، مقاومت در برابر سر خوردگی، یخ زدگی و دانه بندی همگی طبق استاندارد ملی نشریه  موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران میباشند.

انواع موزاییک

اکنون با عبور از چهلمین سالگرد تاسیس شرکت فوم موزاییک ایران -نلشاک سابق- افتخار داریم تا با مجموعه متنوعی از محصولات و رنگ‌ها همچنان در خدمت سلایق مشتریان گرامی باشیم.