دلایل برتری موزاییک ایران

ما گام ها را چیره دستانه بر می داریم

شرکت موزاییک ایران این افتخار را دارد که در چهل و دومین سال فعالیت خود توانسته با تولید موزاییک های بتنی ویبره ای با کیفیت، رضایت هم وطنان عزیز را در گوشه کنار ایران جلب کند.

آوازه کیفیت این تولیدات موزاییک هم در بتن استفاده شده و هم در رنگ دلیل از فهم بالای مردمان در انتخاب کالای بهتر است

بتن موزاییک ایران

  ما در تولیداتمان از بتنی با عیار سیمان بالای ۵۰۰ کیلوگرم در هر مترمکعب استفاده می کنیم، دلیل آن هم استفاده از مصالح ریزدانه که برای پوشش دانه ها سیمان بیشتری نیاز دارند و نتیجه آن ۷۰٪ مقاومت خمشی بالاتر از استاندارد توصیه شده در نشریه موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران است. در این نشریه مقاومت خمشی ۴۵ کیلوگرم بر سانتی متر مربع مورد تایید است، که ما توانسته ایم با تجربیات به دست آمده آن را به حداقل ۷۵ کیلوگرم بر سانتی متر مربع برسانیم.

کیفیت موزاییک ایران

این شرکت با استفاده از کادر مجرب شامل کارگران تولید با تجربه و مهندسین معماری و عمران با تحصیلات و تجربه بالا در زمینه بتن، طراحی خشت های محصولات موزاییک جدید و تولید قالب های لاستیکی آن، افتخار دارد با تولید محصولاتی با کیفیت، که در مناطق گرمسیر، خشک و مرطوب جنوب کشور و همچنین سرد سیری و برفگیر استان های شمالی مورد استفاده قرار گرفته، آزمون خود را به خوبی پشت سر بگذارد.

جهت خرید می توانید از فروشگاه آنلاین محصولات خود را انتخاب و سفارش دهید

رنگ موزاییک

رنگ استفاده شده در این موزاییک ها با وجود هزینه بالا و ارز‌بری ماده اولیه، همگی از مرغوب ترین کالا های وارداتی تهیه می گردند که دوام بسیار بالایی داشته و طی گذشت سالیان بدلیل مقاومت بالا در برابر تابش اشعه UV بدون رنگ‌پریدگی قابل استفاده در سرتاسر کشور هستند.

سیمان و مصالح سنگی

سیمان و مصالح سنگی از کارخانه سیمان فارس و معادن سرشناس که دارای نشان استاندارد ملی هستند تهیه می گردند.

_MG_2945

باقی آیتم ها از قبیل جذب آب، میزان ساییدگی، گونیا بودن، مقاومت در برابر سر خوردگی، یخ زدگی و دانه بندی همگی طبق استاندارد ملی نشریه  موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران هستند.

انواع موزاییک رنگی

اکنون با عبور از چهلمین سالگرد تاسیس شرکت فوم موزاییک ایران -نلشاک سابق- افتخار داریم تا با مجموعه متنوعی از محصولات و رنگ ها همچنان در خدمت سلایق مشتریان گرامی باشیم.